Psikoloji eğitimini %100 İngilizce olarak Doğuş Üniversitesi’nde, 2011 yılında tamamlamıştır. Lisans eğitimi sırasında, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ve İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Kadıköy Aile Danışma Merkezi’nde stajlarını gerçekleştirmiştir.

THY iş ortağı olan Turkish Ground Services’ta iki yıl psikolog olarak görev almış, şirket personeline bireysel psikolojik danışmanlık ve eğitimler vermiştir. Anket çalışmaları, rapor hazırlama, test uygulama diğer görevleri arasındadır.

Ayrıca, bir yıl boyunca Psikoloji alanında İngilizce – Türkçe akademik makale çevirileri yapmıştır.

Yüksek Lisans eğitimini ise Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında tamamlamış ve uzmanlık eğitimi sürecince, Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi alarak üniversitenin Klinik Psikoloji Birimi’nde süpervizyonla beraber bireysel psikoterapi hizmeti vermiştir.

Aldığı bir çok eğitimi terapisine entegre ederek bütüncül bir yaklaşımla seanslarını gerçekleştirmektedir.

2018 (Mayıs) – 2020 (Aralık) yılları arasında Türk Kızılayı Özel Kartal Hastanesi‘nde klinik psikolog olarak üç binden fazla seans gerçekleştirmiştir.

Seanslarında travma ve bağlanma odaklı çalışmaktadır. Özellikle ilgi alanları; travma ve disosiyatif bozukluklardır.

 

Şu an Kartal’da, kurucusu olduğu DRM Danışmanlık merkezinde yetişkinlere yönelik aktif olarak danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

 

Avrupa onaylı Akredite EMDR terapistidir ve EMDR Türkiye Derneği üyesidir.

  • Uzman Terapi

  • Gizlilik İlkesi

  • Mücadele

× Size nasıl yardım edebilirim?